התאמת זוגיות לפי תאריך לידה – אתי בן נון 

מחפשים אהבה?

אנשים רבים מסתובבים בעולם ומחפשים אהבה, מחפשים את הזוגיות שתהיה טובה עבורם, את בן או בת הזוג שילוו אותם לאורך כל שארית חייהם. אנשים מחפשים אהבה וזוגיות בדרכים שונות, אך תמיד נותרת השאלה – איך אדע שבן הזוג הזה הוא אכן מי שמתאים לי? איך אדע אם בת הזוג הזו תשמח אותי ותוכל לבנות איתי חיים משותפים לאורך שנים?

התאמת זוגיות לפי תאריך לידה

ישנן דרכים רבות לבדוק את הזוגיות, אולם ישנה דרך אחת פשוטה שיכולה לסייע בבחירת בני הזוג המתאימים. מדובר בהתאמת זוגיות לפי תאריך לידה. נומרולוגים ומומחים בתחום יכולים לזהות את הקשרים החזקים והטובים ולעומתם את הקשרים החלשים שנידונו מראש לכישלון, על ידי בדיקה של תאריכי הלידה של בני הזוג. אין מדובר בבדיקה פשוטה, אלא בבדיקה של התאריכים ובהשוואה למצב גרמי השמיים בתאריכי הלידה. באמצעות השוואה של תאריכי הלידה של שני בני הזוג ניתן לגלות האם ישנה התאמה בסיסית בין בני הזוג או שמא אין התאמה, וכדאי להמשיך ולחפש. התאמת זוגיות לפי תאריך לידה יכולה לסייע בחיפוש האהבה ולמנוע משברים וכאבי לב בלתי נמנעים במצבים של זוגיות שאין בה התאמה של ממש.

רוצים לדעת עוד על התאמת הזוגיות? השאירו כאן הודעה עם פרטיכם ואנו נסייע לכם למצוא את הזוגיות המתאימה לכם לפי תאריך הלידה!

לא ניתן להגיב.